Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Excursie Lycklamabos ‘Eten of gegeten worden’ o.l.v. een gids van Natuurmonumenten

25 oktober 2023 om 14:00 tot 16:00

Free

Op woensdag 25 oktober 2023, van 14:00-16:00 uur organiseert Natuurmonumenten de excursie ‘Eten of gegeten worden in het Lycklamabos’.

Wie eet wie of wat precies in het bos? Het is een voortdurende strijd op leven en dood in de natuur en ook planten doen hier volop aan mee. Ga je mee op zoek naar predatoren? En naar de prooien? En wat zijn we zelf eigenlijk?

Geef je op voor deze leuke en leerzame wandeling door het prachtige herfstbos waar planten en dieren voortdurend op elkaar jagen. Laat je verrassen door de bijzondere voedselkringloop maar ook hoe soorten zich aangepast hebben aan het eten of gegeten worden.

  • Deelname is gratis, opgave is noodzakelijk en kan via deze site (max. 15 personen)
  • Startlocatie: Lycklamabos, kruising Hege Bouwen / Griene Singel, Nijemirdum
  • De excursie is vooral bedoeld voor volwassenen, maar kinderen die een aantal kilometer kunnen lopen én serieus interesse hebben in de natuur zijn van harte welkom.
  • Deze activiteit is niet geschikt als kinderfeestje

Foto: Kleine zonnedauw, een vleesetende plant © Natuurmonumenten – Ferry Siemensma

Gegevens

Datum:
25 oktober 2023
Tijd:
14:00 tot 16:00
Kosten:
Free

Locatie

Lycklamabos
Hege Bouwen 37
Nijemirdum, Nederland
+ Google Maps