OERRR Wilde Buitendag van Natuurmonumenten in het Lycklamabos

In de herfstvakantie organiseren de boswachters van Natuurmonumenten door heel Nederland de Wilde Buitendagen van OERRR. Kom op donderdag 15 oktober naar het Lycklamabos en beleef een dag vol avonturen in de natuur. Je gaat klimmen, klauteren, bouwen, sjouwen, speuren en nog veel meer! Verzamel alle stempels en ontvang na afloop het enige echte bosjewachter diploma van OERRR. Trek laarzen en oude kleren aan want boswachters van OERRR zijn niet bang om vies te worden!
Gratis voor kinderen van OERRR
Deze activiteit is gratis voor alle kinderen die lid zijn van OERRR. Niet-leden betalen €8,- per kind. Volwassenen mogen gratis mee. Aanmelden via de website van Natuurmonumenten is verplicht. Vol is vol. Nog geen lid van OERRR? Meld je op de dag zelf aan bij onze boswachters en ontvang een leuke verrassing!
Toegankelijkheid
Iedereen is welkom! De route is onverhard (zandpad) maar wel toegankelijk met een rolstoel of kinderwagen.
Praktische informatie
- Meld je van tevoren aan op de website van Natuurmonumenten.
- Meedoen duurt ongeveer 2 uur.
- Honden mogen helaas niet mee.
- Controleer jezelf op teken na een bezoek in de natuur.
- Draag stevige schoenen of laarzen en trek kleren aan die vies mogen worden.
- In verband met parkeergelegenheid raden we je aan om waar mogelijk op de fiets te komen.
Gebruik in je navigatie het adres Hege Bouwen Nijemirdum. De entree van de Wilde Buitendag is bij de kruising van de Hege Bouwen met de Griene Singel.
Reserveren is gewenst en kan via Aanmelden OERRR Wilde Buitendag